DROP SHOT rakečių technologiniai sprendimai

DROP SHOT rakečių technologiniai sprendimai

LANKSTUMAS • ABSORBCIJA

Kaučiukas, kurio pagrindinė savybė  yra puikus elastingumas ir lengvumas, suteikia daugiau galios, atsiranda didesnis žaidimo komfortas. Drop Shot pasižymi didesniu patvarumu, geresne apdaila ir didele vibracijos absorbcija.

LENGVAS • STABILUMAS

Kanalas raketės rankenoje, kurioje įterptas silikono intarpas, superabsorbuojanti 2 mm kamščio danga, siekiant sumažinti vibracijas, toje vietoje kurioje žaidėjas laiko raketę. Drop Shot raketė su šia technologija leidžia žaidėjui mėgautis saugesniu ir malonesniu žaidimu.

KONTROLĖ • LENGVUMAS

Taikytas smūgiuojamo paviršiaus apdirbimo būdas su apdorotomis stiklo dalelėmis, suteikia abrazyvinį efektą, kuris leidžia suteikti kamuoliukui didesnį sukimąsį smūgio metu. Šis efektas yra labai svarbus, žaidžiant paplūdimio tenisą.

ESTETIKA • LENGVUMAS

Drop Shot naudoja naudoja anglies pluoštą, kad jo konstrukciją derinant su Hotmelt technologija ir 3K anglies pluoštu, padaryti Expertline ir PROLINE linijos raketes išsiskiriančias žaidiminėmis savybėmis ir padidinti jų atsparumą.

CURV 360

CURV 360 yra armuotas pluoštu naujos kartos termoplastinis junginys, nauja medžiaga, pagaminta iš polipropileno, kuri apjungia savyje 100 procentų termoplastiko universalumą su aukštomis eksploatacinių savybių charakteristikomis. Aukštas rigidiškumas, didelis atsparumas traukai ir smūgiams, išskirtinai mažas tankis ir eksponentiškai aukštas atsparumas ekstremalioms temperatūroms: tai tik keletas nuostabių šios medžiagos savybių.

* ENERGY PRO

Tai iš abiejų pusių 3 mm storio medžiagos ENERGY PRO sluoksnis smūgių zonoje. Viena iš pagrindinių ENERGY PRO savybių yra puikus atsparumas, sąlygotas uždaros putų ląstelių struktūros. Šiuo metu tai yra atspariausias putų mišinys rinkoje. ENERGY PRO palaiko aukštą elastingumą ir minkštumą plačiame temperatūrų diapazone. Mechaninė analizė parodė, kad net labai žemoje temperatūroje nuo -20 ° C, ENERGY PRO išlieka labai minkšta, elastinga ir netampa kieta. ENERGY PRO yra labai lengva, turi puikių mechaninių savybių ir gero patvarumo derinį, plačiame temperatūrų diapazone, pavyzdžiui. ENERGY PRO gali pakeisti gumą kaip buferio komponentas. Palyginti su EVA PRO turi tris kartus geresnį terminį atsparumą ir atsparumą deformacijai, šaltyje kietėja mažiau ir mažiau minkštėja esant aukštai temperatūrai. Patvarumas esant ciklinėms dinaminėms apkrovoms yra žymiai geresnis lyginant su EVA PRO.

 

* INNEGRA

Drop Shot panaudojo Innegra S raketėms didelio atsparumo polipropileno pluoštą, kuris naudojant atskirai arba kartu su kitais pluoštais, suteikia svorio sumažinimo galimybę, taip pat teikia puikias atsparumo smūgiams ir nejautrumo pažeidimams savybes. Innegra turi mažiausią struktūrinį pluošto tankį rinkoje ir yra puiki medžiaga rakečių gamybai.

1,5 mm lakštas iš kamščio ir dervų, pagamintas iš itin aukštų technologinių savybių turinčių medžiagų. Gauname geresnį lankstumą, didesnę jėgą, žymiai sumažinamos vibracijos ir išgaunamas didesnis atsparumas. Drop Shot taiko šią technologiją dideliu pasisekimu.

Drop Shot, dėka SS Glass kokybės, kuri yra stipresnis, elastingesnis stikloplastikas, gamina raketes su patobulintomis stiprumo ir naudojimo patogumo savybėmis.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code